Alle Nyheter

Pipelife Mexican Scramble – lørdag 17. juli

Vi skal også kommende sesong arrangere lagturneringen Mexican Scramble.   Dette var en meget populær turnering i fjor, med over 40 deltakere, der mange ga uttrykk for var en artig turneringsform som gjerne kunne forsøkes flere ganger.  Mexican scramble er en scramble-variant der den som eier den valgte ballen IKKE får slå neste slag.

Her tar vi våre spillere på ordet, og satser også i år på mexican scramble som fellesferieturnering – lørdag 17. juli.

Nytt av året er at vår mangeårige hovedsponsor Pipelife Norge AS også blir turneringssponsor, og turneringen får navnet Pipelife Mexican Scramble.

Pipelife stiller med premiering til de beste lagene, samt deltakerpremier til samtlige spillere.  Turneringen spilles med 3 spillere pr lag.