Vi opplever stadig stor interesse for golfsporten og klubben vår, og som en del av dette også deltakelse på våre nybegynnerkurs (også kalt VTG-kurs, Veien-Til-Golf). Årets to første kurs ble arrangert i mai og juni, med henholdsvis 14 og 13 nye / ivrige golfspillere.
Nå setter vi opp enda et kurs – allerede fredag 8. august og lørdag 9. august. (denne gang et kurs over bare to dager)
Instruktører er Tove Hilstad Garte og Geir Garte.
Kursstart fredag kl 17.00 – 20.00. Fortsetter lørdag og søndag, begge dager kl 10.00 – 16.00. Golfutstyr får du låne av Surnadal GK. Ha på godt med klær, som er egnet til å være utendørs / aktiv hele dagen
VTG-kurset koster:
Voksne kr 1750
Barn/ungdom opp til 19 år kr 500
Alle som gjennomfører kurset får både fri medlemskontingent i 2025, og inkludert spillerett på golfbanen resten av 2025.
Påmelding til Tove Hilstad Garte på epost tovehilstadgarte@gmail.com eller mobil 48234581.
Har du (eller noen du kjenner) lyst til å lære å spille golf – eller få en liten «smak» av golfsporten?
Kjenner du noen som kan tenke seg å ta golfkurs? Spre det glade budskap videre
