10.klassingene fra «Subus» på aktivitetsdag ved Surnadal Golfpark :-)

I dag har det vært folksomt og stor aktivitet på Surnadal Golfpark – med masse ungdommer fra 10. klasse ved Surnadal barne- og ungdomsskole («Subus») på besøk.

Vi ble nylig kontaktet av lærer Janne Lene Trønsdal, med spørsmål om vi kunne tenke oss å være vertskap/aktivitetsledere for ei gruppe med ca 40 elever fra 10. klasse et par timer.   Selvfølgelig takket vi ja til dette – det er fin måte å markedsføre golfsporten, klubben og banen.  Og klarer vi få noen av elevene til å fatte litt ekstra interesse – og kanskje bli golfspiller etterhvert – så har vi lykkes ekstra godt.

Våre gjester fra Surnadal barne- og ungdomsskole valgte ihvertfall riktig dag – det har vært en nydelig dag på golfbanen med kjempefint høstvær.

Vi stilte med en dyktig gjeng fra pensjonistgruppa som aktivitetsledere, og vi har inntrykk av både elever og lærere var fornøyd med dagen på golfbanen.

Vi takker for besøket – og ønsker dere velkommen tilbake 🙂

Foto:  Jan Ove Bævre og Terje Kvande