Alle Nyheter

Sissener Classic Tour på Surnadal Golfpark

I denne sesongen har Surnadal GK kommet inn på turneringslista i Norsk Senior Golf for å arrangere en av rundene i «Sissener Classic Tour«, noe både turneringskomiteen og styret setter stor pris på.   Det er Allan Troelsen (som har vært vår klart mest aktive og beste NSG-spiller de siste par årene) som har «solgt inn» vår klubb som en potensiell arrangør, og i forrige uke ble turneringsavtalen signert.

Sissener Classic Tour er en nasjonal seniorturnering (for spillere over 50 år) som arrangeres på ca 80 golfbaner over hele landet.
Her kan du ser mer info. om NSG, med turneringskalender mv.:   https://seniorgolf.no/kategori/turneringer/a-senior-tour/

Vi arrangerer vår turneringsrunde søndag 2. august.    Det er bare å merke seg datoen 🙂

Dette vil bli et stort og betydningsfullt turneringsarrangement for oss, som vi selvfølgelig skal gjøre på beste mulig måte – med både forberedelser og gjennomføring.