Alle Nyheter

Det nærmer seg klubbmesterskap

Lørdag 19. og søndag 20. august spilles årets klubbmesterskap, da vi skal kåre klubbens aller beste golfere.  Det er tre klasser (junior, voksne og senior) for både damer og herrer, og det konkurreres etter brutto score, sammenlagt etter 2 dager (18 + 18 hull).

Startliste for dag 1 settes opp (så langt det lar seg gjøre) klassevis.  På dag 2 settes gruppene opp med utgangspunkt i resultatene fra dag 1, slik at de beste spillerne går sammen når det skal avgjøres.

Det er også anledning til å spille bare en av dagene, men da selvfølgelig utenfor konkurranse om mesterskapspokalene.

Påmelding gjøres som vanlig i Golfbox.   Fristen er satt til fredag 18. august kl 12.00.  Startkontingent kr 200.

http://surnadal-golfklubb.no/turneringer-2016/#/competition/1200409/info

Som en oppvarming til klubbmesterskapet anbefales runde 4 av Surnadal Sparebank Challenge tirsdag 15. august.